Hotel i spa w sercu Borów Tucholskich

Hotel Notera

Hotel przyjazny środowisku

W sercu Borów Tucholskich powstał hotel, który oferując usługi i atrakcje na najwyższym poziomie dba o zrównoważony rozwój i środowisko naturalne. Obiekt jest idealnym połączeniem designu i przyrody, a dodatkowo zachwyca urzekającym widokiem na jezioro Charzykowskie, nowoczesną architekturą i innowacyjnymi rozwiązaniami. Hotel położony jest w sercu Borów Tucholskich, zaledwie 125 km od Gdańska i 110 km od Bydgoszczy tuż obok miejscowości Chojnice.

Nazwa hotelu – “nôtëra” w języku kaszubskim oznacza po prostu “natura”.

„Zielona” technologia, która chłodzi i grzeje

78 komfortowych pokoi i apartamentów, strefa SPA z basenem, jacuzzi, sauną suchą, łaźnią parową i sauną infrared, restauracja i sala bankietowa. Bogactwo dostępnych na miejscu atrakcji sprawiają, że jest to idealne miejsce zarówno na rodzinny wypoczynek, romantyczny weekend we dwoje, jak i organizację pobytu konferencyjnego.

Hotel Notera to idealne miejsce dla wszystkich, którzy chcą wypocząć czy zorganizować konferencję w komfortowych warunkach, blisko natury a jednocześnie mają świadomość i chcą korzystać z usług przyjaznych środowisku.

Notera Hotel od samego początku stara się dbać o zrównoważony rozwój i środowisko naturalne. W hotelu zastosowano szereg innowacyjnych rozwiązań proekologicznych, by minimalizować wpływ możliwych negatywnych skutków prowadzenia działalności na otoczenie. W hotelu zastosowano między innymi: gruntowe pompy ciepła, odzysk wody deszczowej, odzysk ciepła z wód basenowych, energooszczędne oświetlenie w całym obiekcie, lampy UV wspomagające uzdatnianie wody basenowej.

Hotel Notera jako obiekt całoroczny potrzebuje ogrzewania i chłodzenia. Inwestor od samego początku planował zastosowanie odnawialnych źródeł energii. W Hotelu zastosowano najnowsze gruntowe pompy ciepła z technologią inwerterową, która dostosowuje na bieżąco moc grzewczą pompy ciepła do aktualnych potrzeb.

Kontakt

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami

Napisz do nas

We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message... more
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above... more
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Mandatory field

Dystrybutor Thermii w Polsce

NOWATERMIA NOWAK sp. k.

NOWATERMIA NOWAK sp. k.

882 054 012