Nowa pompa ciepła Thermia Calibra

Nowa pompa ciepła Thermia Calibra

Technologie zastosowane w pompie ciepła Thermia Calibra sprawiają, iż możliwe jest obniżenie kosztów rachunków za ogrzewanie nawet o 80%.

Zaawansowany system sterowania i zastosowanie technologii inwerterowej sprawiają, że posiada ona jeden z najwyższych współczynników efektywności sezonowej (SCOP). Pompa ciepła Calibra dostępna jest w dwóch mocach: Calibra 7 (1 – 7,5 kW) oraz Calibra 12 (3-12 kW). Thermia Calibra idealnie pasuje do domów niskoenergetycznych jak również do projektów modernizacyjnych.

Jak powiedział Hans Wreifalt, Dyrektor Sprzedaży w Thermia AB:
"Przy wartości współczynnika SCOP do 5,8 *, pompa ciepła Calibra jest atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnych rozwiązań grzewczych stosowanych w domach jednorodzinnych. Ta nowatorska koncepcja będzie miała szerokie zastosowanie dla rodzin szukających niezawodności i wydajności w ogrzewaniu domu, a jednocześnie chcących zminimalizować jego negatywny wpływ na środowisko."

Technologia inwerterowa zastosowana w pompie ciepła zapewnia jej znakomitą wydajność i wysokie wyniki. Petter Lykken, Kierownik Produktu Thermia AB wyjaśnił, że: "Jednym z czynników imponującej wydajności jest zaawansowany sterownik, który w pełni wykorzystuje naszą technologię inwerterową. Nowa pompa ciepła może spełnić wymagania najbardziej wymagających właścicieli domów i jest klasą samą w sobie w zakresie produkcji ciepłej wody. Co więcej, nowa konstrukcja mechaniczna sprawia, że ​​Calibra jest najcichszą pompą ciepła w swoim segmencie. Podczas pracy poziom dźwięku może wynosić zaledwie 28 dB, co jest porównywalne z szelestem liści."

Technologia inwerterowa w sposób ciągły dostosowuje moc pompy ciepła do aktualnego zapotrzebowania, umożliwiając dostarczenie 100% energii potrzebnej na cele grzewcze. To z kolei oznacza, że ​nie generowane są straty energii – właściciel płaci za faktycznie zużytą energię.

Calibra oferuje najszybszą i najbardziej ekonomiczną produkcję ciepłej wody w swoim segmencie. Oznacza to więcej ciepłej wody dostarczanej szybciej i po znacznie niższych kosztach. Jest to możliwe zastosowaniu dwóch technologii: technologii inwerterowej i technologii TWS (Tap Water Stratification – termiczne uwarstwienie wody). W codziennym użytkowaniu oznacza to, że nie ma problemu z zaspokojeniem wysokiego zapotrzebowania na ciepłą wodę rano lub wieczorem.

Thermia Calibra jest najbardziej kompaktowym produktem w serii inwerterów firmy Thermia (w porównaniu z modelami Inwerter M 3-12 kW i L 5-17 kW). Jednakże należy pamiętać, iż wszystkie są idealnie przystosowane do instalacji w nowych, energooszczędnych domach, a także większych domach, które wymagają modernizacji.

Calibra 7 oraz Calibra 12 dostępne są w kolorze szarym lub białym. Calibra Duo jest wersją dedykowaną do pracy z zewnętrznym zasobnikiem ciepłej wody użytkowej: Calibra MBH 200, Calibra MBH 300 lub innym zasobnikiem.

W celu oszacowania ceny zakupu i instalacji oraz szczegółowych obliczeń potencjału oszczędnościowego dla Twojego gospodarstwa domowego prosimy o kontakt z Autoryzowanym Partnerem Handlowym pomp ciepła Thermia.

Kontakt

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami

Napisz do nas

We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message... more
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above... more
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Mandatory field

Dystrybutor Thermii w Polsce

NOWATERMIA NOWAK sp. k.

NOWATERMIA NOWAK sp. k.

882 054 012