Szkolenie dla Partnerów i Projektantów w Szwecji

Szkolenie dla Partnerów i Projektantów w Szwecji

W dniach 24-26 czerwca, Partnerzy Handlowi firmy Nowatermia oraz Projektanci mieli okazję uczestniczyć w szkoleniu, które obywało się w szwedzkiej Arvice, gdzie znajduje się fabryka pomp ciepła marki Thermia.
Podczas bloku szkoleniowego nie zabrakło tematów dotyczących pomp ciepła jak i programu do ich doboru. Partnerzy i Projektanci zwiedzili również fabrykę i dział zajmujący się badaniami oraz rozwojem. Była to świetna okazja do ujrzenia nowoczesnej linii produkcyjnej pomp ciepła jak i do odwiedzenia jednego z najbardziej zaawansowanych laboratoriów pomp ciepła w Europie. Ponadto uczestnicy szkolenia udali się do Muzeum Thermii, by poznać bliżej historię firmy.

Wyjazd do Szwecji był także świetną okazją do integracji oraz spędzenia wolnego czasu z firmami partnerskimi i projektantami, z którymi na co dzień jesteśmy w stałej współpracy zawodowej. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i świetną atmosferę w trakcie wyjazdu.

Kontakt

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami

Napisz do nas

We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message... more
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above... more
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Mandatory field

Dystrybutor Thermii w Polsce

NOWATERMIA NOWAK sp. k.

NOWATERMIA NOWAK sp. k.

882 054 012